Pierwszeństwo w zapisach mają Członkowie KN z aktualnie opłaconymi składkami KN i PTTK.

Ośrodek narciarski Silvretta Arena położony jest po stronie austriackiej i szwajcarskiej.

Łącznie do dyspozycji mamy około 240 km tras zjazdowych. Mieszkamy w miejscowości Galtur w czterogwiazdkowej rezydencji All-Suites Resort Paznaun położonej ok. 7 km. od centrum ISCHGL.

Luksusowy ośrodek All-Suites dysponuje dostępną strefą SPA z basenem i saunami.


Dojazd do wyciągów w ISCHGL odbywa się skibusem z przystanku zlokalizowanego przy naszej rezydencji lub autokarem biura turystycznego, który wykona dwa kursy dziennie. Jeden kurs poranny dowożący narciarzy pod wyciąg, drugi powrotny w godzinach popołudniowych przywożący narciarzy do miejsca zakwaterowania.

 

Do naszej dyspozycji mamy 5 apartamentów piecioosobowych luksusowo wyposażonych w niezbędny sprzęt kuchenny. Każdy apartament ma dwie sypialnie dwuosobowe i jedno rozkładane spanie dla jednej osoby w salonie.

 

Organizatorem wyjazdu jest warszawskie biuro "One Fun", które w pakiecie wyjazdowym zapewnia przejazd luksusowym autokarem, 6 dniowy skipass, 4 godziny szkolenia narciarskiego,opiekę pilota.

 

Za dodatkową dopłatą możliwe jest wykupienie pakietu żywieniowego. Cena sześciu solidnych obiadów to tylko 450 zł. a sześciu śniadań 200 zł. Wybór konfiguracji pakietu żywieniowego zależy od chęci i woli uczestnika wyjazdu i nie jest obligatoryjny.

 

Tu znajdziesz ciekawe informacje o hotelu i trasach narciarskich

https://www.onefun.pl/wyjazdy-dla-singli/ischgl-samnaun-silvretta-arena-narty-snowboard-freeride